РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805493<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бахмат М. І. 
Технологічні основи органічного землеробства і рослинництва : навч. посіб. / М. І. Бахмат, О. М. Бахмат, Ю. В. Хмелянчишин; Заклад вищої освіти "Подільський державний університет". - Кам'янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2022. - 334 c. - Бібліогр.: с. 316-332 - укp.

Висвітлено біологічний потенціал сортів та продуктивності посівів сільськогосподарських культур, основні принципи формування високопродуктивних посівів, технологічні аспекти реалізації потенціалу зернової продуктивності. Розкрито суть сучасних інтенсивних адаптивних технологій органічного землеробства і рослинництва в умовах зміни клімату. Зазначено, що в усіх країнах світу, які відчувають дефіцит продуктів харчування, розвиток сільського господарства направлений на інтенсифікацію даної галузі народного господарства і включає підвищення рівня харчування населення згідно фізіологічних норм по вмісту білка, жиру, вітамінів і мінеральних солей, стабільне забезпечення сировиною різних галузей промисловості, зниження об’ємів імпорту та підвищення експортних можливостей сільського господарства. Розглянуто формування високопродуктивних посівів як новий етап в технології вирощування сільськогосподарських культур, який потребує і більш високого рівня підготовки фахівців і переусвідомлення значення окремих та нових технологічних заходів підготовки грунту, сівби і догляду за посівами, а також обов’язкового введення нових сортів і сучасних агрозаходів, які можуть забезпечувати високу урожайність і якість продукції в умовах зміни клімату. Узагальнено й систематизовано теоретичні надбання у сфері органічного землеробства і рослинництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П147.75 я73

Шифр НБУВ: ВА858080 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського