РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000805325<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Піддубна Н. Г. 
Композиційні принципи застосування мозаїчних творів в архітектурі Львова кінця XIX - початку XXI століття : автореф. дис. ... канд. архітектури : 18.00.01 / Н. Г. Піддубна; "Львівська політехніка", національний університет. - Львів, 2018. - 22 c. - укp.

Проаналізовано застосування мозаїчних творів в опорядженні фасадного і інтер’єрного вистрою архітектури Львова кінця XIX ст. - початку XXI ст., розроблено власну методику їхнього дослідження. Систематизовано та узагальнено результати попередніх розвідок, виконано натурні дослідження, інвентаризацію мозаїки в архітектурі, та комплекс дослідницьких інтерв’ю, що дало змогу: виявити та атрибутувати значний обсяг мозаїчних творів в архітектурі міста. На основі аналізу та систематизації зібраних даних твори класифіковано за: хронологічно-стилістичним зрізом, функціональної типології архітектури та композиційно-просторового вирішення в архітектурі. Визначено зовнішні та внутрішні фактори впливу на застосування мозаїки, проаналізовано ареал та інтенсивність поширення застосування її в архітектурі Львова. Встановлено основні композиційні принципи застосування мозаїчних творів в опорядженні фасадів і інтер’єрів. Складено оцінку існуючого стану збереження творів та їх цінності в архітектурі Львова. Проведено ідентифікацію сакральної архітектури за посередництвом мозаїк і стінописів. Виявлено основні етапи та причини руйнування і сформовано рекомендації щодо охорони та реставрації мозаїки в архітектурі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-4ЛЬВ-2Л)5/6 + Щ145.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436764 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського