РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000804292<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Thakran M. 
High pressure growth approach for the preparation of reduced graphene oxide and its investigation using Raman spectroscopy = Метод вирощування при високому тиску для одержання відновленого оксиду графену і його дослідження за допомогою Раманівської спектроскопії / M. Thakran, S. Kumar, R. Phogat, S. K. Ray, R. Brajpuriya, A. S. Rana, B. Kumar // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2021. - 13, № 4. - С. 04015-1-04015-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Похідні графену демонструють надзвичайні механічні, оптичні та електронні властивості, які викликали високий науковий інтерес, і мають величезний потенціал для використання у різних додатках. Раманівська спектроскопія є універсальним інструментом для характеристики та ідентифікації хімічних і фізичних властивостей похідних графену. У роботі описано основні процеси раманівського розсіювання режимів першого (G) та другого порядку (D, G<^>*, 2D, G + D, 2G), які мають місце в оксиді графену (GO) та відновленому оксиді графену (r-GO), підготовлених з застосуванням методу вирощування за високого тиску. Для r-GO лінії розширено і трохи зміщено в червону область для всіх смуг у порівнянні з GO через розвинення деформації під час вирощування за високого тиску (гідротермальний процес) в результаті видалення функціональних груп кисню. Обговорено нормалізоване відношення інтенсивностей (ID/IG) для GO та r-GO. В обох зразках відношення ID/IG є високим, що свідчить про малі розміри GO та r-GO та наявність турбостратичного вуглецю та невпорядкованих структур. Зіставлення піків 2D-смуги демонструє чотири Лоренцівські піки, а інтенсивність 2D-смуги у порівнянні із G-смугою сильно зменшується, що підтверджує, що автори успішно синтезували двошаровий/тришаровий GO та r-GO. Для GO та r-GO розраховано розмір кристалітів (La). Існування 2D-смуги підтверджує, що автори синтезували високоякісні GO та r-GO.


Індекс рубрикатора НБУВ: В344.33 + В371.213

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського