РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000803911<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Етноботанічні традиції в агрономії, фармації та садовому дизайні : матеріали V міжнар. наук. конф., присвяч. 20-й річниці проголошення Всесвіт. дня культур. різноманіття в ім'я діалогу та розвитку (5-8 лип. 2022 р.) / ред.: І. С. Косенко, В. А. Кунах, С. В. Клименко, А. Ф. Балабак, О. А. Балабак, В. М. Грабовий, І. П. Діденко, Г. І. Музика, А. І. Опалко, О. А. Опалко, В. В. Поліщук, В. І. Січкар, М. В. Томенко, М. І. Федорчук, Н. В. Цибровська, Ш. В. С. Чаухан, Т. А. Швець, А. О. Яценко; Національна академія наук України, Рада ботанічних садів та дендропарків України, "Софіївка", національний дендрологічний парк, Уманський національний університет садівництва, Українське товариство генетиків і селекціонерів імені М. І. Вавилова, "Етноботанічні традиції в агрономії, фармації та садовому дизайні", міжнародна наукова конференція, присвячена 20-й річниці проголошення Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку. - Умань : Сочінський М. М., 2022. - 323 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Представлено збірник матеріалів V Міжнародної наукової конференції "Етноботанічні традиції в агрономії, фармації та садовому дизайні", присвяченої 20-й річниці проголошення Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку, який включає статті науковців "Софіївки", а також різних наукових установ та університетів Азербайджану, Молдови та України. Зазначено, що безпрецедентна агресія Російської Федерації проти України набула ознак спрямованого геноциду вже впродовж перших тижнів війни, що зумовило необхідність згуртування всього прогресивного людства задля її негайного припинення. Акцентовано увагу на необхідності збереження, у нових реаліях, культурного різноманіття, до якого належать вікові етнокультурні традиції в усіх їхніх проявах, а також захисту надзвичайно вразливого загального фіторізноманіття, що потерпає від вандалізму та постійних атак з ракетно-бомбовими ударами на ботанічні установи, заповідники та дендропарки. Висловлено сподівання, що збірник продовжить тенденції попередніх конференцій, сприятиме усвідомленню та донесенню до широкого загалу цінності етноботанічних традицій як контроверсії концепціям неомесіанізму неоімперіалізму та неомарксизму, що маскуються під декларативне збереження православних цінностей та ідеалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П1 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА857624 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського