РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000803058<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Книш М. М. 
Регіональна економічна і соціальна географія світу (Латинська Америка та Карибські країни, Африка, Азія, Океанія) : навч. посіб. / М. М. Книш, О. І. Мамчур, І. В. Ванда; ред.: О. І. Шаблій; Львівський національний університет імені Івана Франка. - 2-ге вид., випр. і допов.. - Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. - 371, [2] c. - Бібліогр.: с. 26-34 - укp.

“Регіональна економічна і соціальна географія світу” є важливою складовою в системі фундаментальних навчальних дисциплін у вищій школі України для підготовки фахівців зі спеціальності “Географія“. Допомогає сформувати у студентів систему знань про сутність та структуру актуальних регіональних проблем, причини виникнення, гостроту їхнього прояву у різних макрорегіонах, наслідки та шляхи їхнього вирішення; ознайомити із методикою регіональних економіко- та соціально-географічних досліджень; навчити студентів орієнтуватися у динамічних процесах, які відбуваються у макрорегіонах світу та вміти визначати в них місце України. Навчально-методичний посібник забезпечує цілісність навчального процесу із курсу “Регіональна економічна і соціальна географія світу”. Змістова частина охоплює тематику з вивчення макрорегіонів Латинської Америки та Карибських країн, Африки, Азії (окрім країн Центральної Азії та Росії) та Океанії. Посібник налічує три розділи - організаційно-методичний, власне навчально-методичний та інформаційно-аналітичний. Організаційно-методичний розділ містить структуру навчальної дисципліни; критерії оцінювання результатів роботи студентів з цієї дисципліни; програму навчальної дисципліни; рекомендовану літературу (базову та допоміжну) та інтернет-ресурси. У навчальній програмі порушено енциклопедичні традиції і запропоновано проблемний та міждисциплінарний підходи. Фактичний матеріал кожного розділу висвітлено через низку актуальних проблем, які розкривають його особливості. Важливе значення має постановка цих проблем, розкриття їхньої структури та індикаторів, міждисциплінарний підхід. Навчально-методичний розділ складається з двох змістовних модулів та індивідуального науково-дослідного завдання. Кожен змістовний модуль містить завдання для аудиторної та самостійної робіт та тести для контролю знань. При композиції практичних робіт здійснено системний уніфікований підхід до побудови їхньої структури.


Індекс рубрикатора НБУВ: У04 я73 + С5*18:Д8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС69373 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського