РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000802798<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бурка Н. А. 
Синтагматика приголосних фонем у давньо-, середньо- та новоанглійському періодах розвитку англійської мови (на матеріалі лексикографічних джерел) : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / Н. А. Бурка; Київський національний лінгвістичний університет. - Київ, 2018. - 21 c. - укp.

Установлено закономірності синтагматики приголосних фонем на початку, у середині та в кінці слова впродовж історичного розвитку англійської мови, які зумовлені взаємодією лінгвальних та екстралінгвальних факторів. Розроблено класифікацію провідних лінгвістичних ознак сполук приголосних фонем, сформульовано розширене тлумачення поняття фонеми, виявлено інвентар, дистрибутивні ознаки та закономірності сполучуваності приголосних фонем у трьох періодах розвитку англійської мови.Кількісні та якісні показники досліджуваних сполук демонструють збільшення їхньої варіативності в середньоанглійський період та зменшення в новоанглійський, значне переважання двофонемних сполук протягом усього історичного часу, спадно-висхідну динаміку розвитку три- й чотирифонемних сполук зі зменшенням їх кількості в середньоанглійський період та збільшенням – у новоанглійський. Установлено, що найбільшою варіативністю в сполучуваності приголосних фонем упродовж і сторії розвитку англійської мови характеризується середина слова.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-021

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437209 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського