РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000799051<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Базько О. А. 
Теоретико-методичні засади виявлення готовності ОТГ до проєктної діяльності / О. А. Базько, Л. Й. Аведян // Держава та регіони. Сер. Публ. упр. і адміністрування. - 2021. - № 4. - С. 105-108. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обгрунтовано теоретико-методичні засади виявлення готовності об'єднаних територіальних громад до проєктної діяльності. Уточнено суть поняття готовності до проєктної діяльності, а саме: як особистісної, інтегративної характеристики, що включає знання, вміння та навички проєктування та успішне застосування їх у власній проєктній діяльності. Визначено, що проєктна діяльність включає етапи проєктування, результат якого залежить від співвідношення внутрішніх та зовнішніх компонентів. Обгрунтовано причини, що перешкоджають широкомасштабному впровадженню проєктного підходу, серед яких найсуттєвішими є: відсутність бажання в державних структурах збільшити свою участь у проєктній роботі; недостатній рівень готовності до змін; небажання виходити із зони комфорту; небажання брати на себе додаткове навантаження та відповідальність; відсутність належної мотивації до цього виду діяльності в органів влади. Виявлено складники рівня сформованості готовності до проєктної діяльності, серед яких - мотиваційно-цільова, креативна, рефлексивна, операційна. Зазначено критерії успішності, на підставі яких оцінюється готовність до проєктної діяльності: стійкий позитивний результат проєктування; високий рівень цілепокладання; самоорганізація та креативно-творча активність. Основними кроками щодо забезпечення готовності ОТГ до проєктної діяльності визначено: створення системи формування, розвитку, поповнення резерву кадрів проєктного управління, що передбачає відбір, підготовку та підвищення кваліфікації службовців з адаптивних програм у сфері проєктного управління; формування не тільки єдиної змістовної базової частини таких програм навчання, але й варіативної; обмін кращими практиками проєктного управління, налагодження корпоративних зв'язків, формування резерву кваліфікованих фахівців у сфері проєктного управління; налагодження механізму передачі знань від сертифікованих та акредитованих фахівців із проєктного управління. Доведено важливість спеціально створених організаційних впливів із метою успішного забезпечення готовності до проєктної діяльності, а саме: зміст проєктної діяльності; методи проєктної діяльності; засоби проєктної діяльності; форми проєктної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)210.2 + Х819(4УКР)011.201

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:Держав.упр Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського