РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000797337<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Щербіна Є. С. 
Розробка протоколу платіжних каналів на блокчейні Stellar / Є. С. Щербіна, В. І. Месюра // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2022. - № 1. - С. 76-81. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуті питання щодо теми платіжних каналів та їх практичної імплементації у стеллар блокчейні. Описано загальну ідею платіжних каналів та технічні деталі, що притаманні їх імплементації саме у стеллар блокчейні. Наведено технічні деталі устрою стеллар блокчейну, а саме описано стеллар аккаунти, транзакції та операції. Наведені типи стеллар операцій, що будуть використовуватися у статті. Детально описано яким властивостям повинна задовольняти транзакція, щоб вважатися коректною з точки зору стеллар блокчейну. Описано протокол платіжних каналів на стеллар блокчейні, наведені відповідні діаграми. Описано основні дійові особи та елементи платіжних каналів. Пояснено роль відповідних аккаунтів, а саме хост аккаунту (host account), гостьового аккаунту (guest account) та спільного аккаунту (escrow account). Пояснено роль транзакцій, що використовуються у протоколі, а саме відкриваюча транзакція (funding transaction), службова транзакція (bump sequence transaction) та транзакція-зобов'язання (settlement transaction). Наведено схему, що показує у якому порядку та від імені яких аккаунтів публікуються транзакції. Детально описано процес обміну транзакціями поза блокчейном (off-chain transaction exchange). Для ілюстрації залежності транзакцій одна від одної наведено схему позитивних та негативних випадків публікації транзакцій. В останньому розділі розглядається механізм інвалідації застарілих транзакцій зобов'язань за допомогою часових обмежень на публікацію транзакцій. Наведена часова діаграма, що показує які транзакції можуть бути опубліковані в певний конкретний момент часу. Пояснено необхідність часової затримки між публікацією службової (bump sequence) транзакції та транзакції зобов'язання (settlement transaction). Пояснена необхідність використання властивостей порядкового номера (sequence number) аккаунту та транзакцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.ф121.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського