РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000791248<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kreidych I. 
Long-term assessment of engineering enterprise product technological competitiveness = Довгострокова оцінка технологічної конкурентоспроможності підприємств машинобудування / I. Kreidych, I. Milko, O. Kazak, M. Yanchuk, N. Yurchuk // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 1. - С. 160-170. - Бібліогр.: 23 назв. - англ.

Мета дослідження - розроблення довгострокової оцінки методу ТКС ПМБ на основі показників абсолютних і питомих технологічних витрат продукції ПМБ за сферами прояву та з застосуванням сценарійного підходу. Технологічна конкуренція, яка існує на макро-, мезо- та мікрорівні економічної системи, поліпшує вирішення проблем економічного та організаційного розвитку та зміцнює ринкові позиції МБП. Економіко-математичне моделювання здійснюється шляхом поєднання асинхронних елементів ситуативного моделювання та особливостей методу Зейделя як найбільш ефективного способу моделювання ТКС продукції, компаній і кластерів у національній системі конкурентоспроможності як складної системи. Окреслена комбінація надає можливість отримати комбінаційні рівняння на всіх етапах ітерації, а також сформувати альтернативні розрахунки, що описують стан кінцевих елементів стану в разі статистичних та інших збоїв і змін під час реалізації певного сценарію. Це уможливлює визначення найважливіших елементів ефекту підвищення ТКС. Реалізоване моделювання матеріаломісткості та ТКС пристроїв дистанційного пуску ACURA надало можливість надати сценарійні алгоритми визначення перспективних меж зниження вартості проекту технологічного чіпа в роздрібних цінах за продаж одиниці продукції та наслідки реалізації запропонованих сценаріїв при ухваленні відповідних управлінських рішень. Оцінка перспектив ТКС ПМБ повинна базуватися на таких визначальних факторах: вартість відповідно до виду ТКС продукції на основі матеріаломісткості, включаючи всі витрати; поряд з абсолютними технологічними витратами доцільно використовувати конкретну технологічну вартість відповідно до сфер її прояву. Результати дослідження надають можливість МБП оцінювати перспективи ТКС продукції на основі абсолютних технологічних витрат і питомих технологічних витрат у сферах її прояву.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського