РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000787890<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Опірський І. 
Розслідування кіберзлочинів за допомогою приманок у хмарному середовищі / І. Опірський, В. Сусукайло, С. Василишин // Безпека інформації. - 2021. - 27, № 1. - С. 20-26. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Хмарні технології дедалі частіше використовуються. Хоча хмарне середовище може дати організаціям свободу експериментувати та масштабувати ресурси, воно також збільшує поверхню атаки. Досліджено можливості приманок в хмарних середовищах. Проаналізовано проблему розслідування кіберзлочинів у хмарах. Визначено та вивчено відповідні технології, що використовуються фахівцями з кібербезпеки під час розслідування кіберзлочинів. Визначено переваги використання приманок у хмарній інфраструктурі. Для хмарних середовищ загрозою номер один є порушення даних. Порушення можуть завдати великої репутаційної та фінансової шкоди. Вони можуть потенційно призвести до втрати інтелектуальної власності та значних юридичних зобов'язань. Неадекватне управління доступом, у хмарному середовищі, загроза, що може призвести до компрометації хмарної системи. Щоб уникнути цієї загрози, клієнти хмари повинні захищати облікові дані, забезпечувати автоматичне обертання криптографічних ключів, паролів та сертифікатів, забезпечувати масштабованість, вимагати від адміністраторів хмарних служб використання багатофакторної автентифікації, визначати політику паролів для площини управління та кожної служби, розгорнутої в хмарі. Визначено, що рекомендується використовувати мережу "приманок" у хмарній службі як послугу (HaaS). Це дозволяє зменшити початкові та експлуатаційні витрати на підтримку інфраструктури, підвищити ефективність розгортання системи та забезпечити можливість віддаленого управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського