РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786858<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Разумова Г. В. 
Лізингова діяльність: проблеми та перспективи розвитку / Г. В. Разумова, О. В. Оскома, В. В. Волощук // Бізнес Інформ. - 2021. - № 7. - С. 202-207. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження сучасного стану ринку лізингових послуг в Україні, визначення проблем і перспектив його подальшого розвитку. Визначено, що лізинг - це дуже перспективний напрям господарсько-економічної діяльності, який сприяє поліпшенню фінансових умов у країні. Розглянуто особливості закордонного досвіду здійснення лізингової діяльності та функціонування світового лізингового ринку. Проаналізовано показники щодо стану та розвитку фінансових компаній і лізингодавців в Україні, що дало змогу дійти висновку щодо позитивної їх динаміки. Встановлено, що сьогодні рівень використання лізингу в Україні залишається низьким і знаходиться в процесі розвитку, тому потребує детального розгляду й аналізу. Наведено переваги фінансового лізингу як інструмента інвестування, а також проблеми та перепони, які уповільнюють розвиток лізингової діяльності в Україні. Враховуючи, що лізингова діяльність в Україні перебуває у стадії розвитку, виникає чимало нагальних проблем, до яких можна віднести: недосконалість українського законодавства; несформованість на загальнодержавному рівні політики розвитку лізингу; жорстку систему оподаткування лізингових операцій; низький попит на товари вітчизняного виробництва; низьку платоспроможність усіх категорій споживачів; слабко розвинутий сублізинг; невідповідність міжнародним стандартам; низька фінансова стійкість лізингодавців; залежність лізингових компаній від кредитних коштів банків; нечітке державне регулювання тощо. Наведено методи вирішення проблем, що сприятимуть покращенню функціонування лізингової діяльності та стимулювання її розвитку. Визначено, що для використання фінансового лізингу як інноваційного інструменту модернізації економіки країни необхідно забезпечити державну підтримку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-562.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського