РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000775330<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Korzh N. 
Ways to improve the development of strength endurance in girls and boys = Шляхи вдосконалення розвитку силової витривалості в дівчат та юнаків / N. Korzh // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2021. - № 2. - С. 88-95. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Постійне зниження рівня розвитку фізичних якостей та фізичного здоров'я школярів є головною проблемою сучасної України. Тому перед сучасним учителем із фізичної культури (ФК) загальноосвітніх закладів основним питанням є залучення учнівської молоді до нових цікавих видів оздоровчої ФК та популяризація занять фізичними вправами. Мета роботи - обгрунтувати ефективність упровадженої методики "Floorwork" в оптимізації навчального процесу на заняттях з ФК в старших класах. У дослідженні взяли участь учні 10 - 11 класів, які входили до основної медичної групи. Запропонована методика підвищує загальну та моторну щільність уроку ФК. Використання силової частини "Floorwork" упроваджено на кожному уроці ФК (у кінці основної частини уроку) незалежно від теми занять. Відбулося поліпшення результатів в обох експериментальних групах (ЕГ): динамічна силова витривалість "підтягування" - у 2,7 раза (юн.); "згинання й розгинання рук в упорі лежачи" - в 1,7 (юн.) і дів. - у 2 рази; "піднімання ніг у висі до кута 90<$E symbol Р>" - у 3,1 (юн.) і дів. - 3,8 раза; "стрибки через скакалку" - у 3,2 раза (юн.) та дів. - 1,5 раза. Найвище зростання результатів розвитку статичної силової витривалості спостерігаємо у виконанні вправ: "вис кутом" - у 2,5 раза (юн.); "упор кутом" - у 2,5 (юн.) і дів. - у 3,2 раза; "напівприсід у положенні стійка ноги нарізно" - у 3,3 раза (дів.). Результати опитування вказують на сформованість позитивної мотивації в учнів-старшокласників ЕГ щодо відвідування занять із ФК. Висновки: порівняння результатів до та після експерименту надали змогу встановити позитивну динаміку в обох ЕГ із достовірною значущістю за всіма показниками тестування, що вказує на ефективність упровадженої методики "Floorwork" в організаційний процес проведення уроків ФК.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.41 + Ч510.912.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського