РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000774615<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Білобородченко В. 
Оптимізація технології герметизації вивідного капілярного штенгелю іонізаційної камери / В. Білобородченко // Автоматизація вироб. процесів у машинобуд. та приладобудуванні : Укр. міжвід. наук.-техн. зб.. - 2020. - Вип. 54. - С. 76-85. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження умов забезпечення експлуатаційної герметичності торця вивідного капіляру - штангелю іонізаційної камери з одночасним дотримуванням температурного режиму в процесі утворення зварного з'єднання. Проаналізовано причини дефектності (втрата герметичності) торця капіляру з латуні Л63 виконаного стандартними технологіями холодного зварювання; досліджено оптимальну технологію імпульсного аргоно-дугового зварювання оплавленням з використанням процедури simplex-планування експерименту та оцінювання біжучого температурного стану тіла штенгелю в процесі формування зварного з'єднання. Визначено оптимальні установчі параметри імпульсного-періодичного дугового зварювання з переплавленням та орієнтованою кристалізацією об'єму металу ванни за малих розмірів зони термічного впливу та відсутності неприйнятних залишкових деформацій. Температурний стан капіляру в процесі зварювання коректно описується тепловою моделлю, типовою для стикового контактного зварювання імпульсним оплавленням, з урахуванням дії від'ємного теплового джерела від технологічного лаштування. Встановлено, що спосіб зварної герметизації торця штангелю - капіляру імпульсне-періодичним розплавленням з одночасним дотриманням прийнятного температурного стану в зоні його кріплення з корпусом камери забезпечують задані експлуатаційні вимоги до виробу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.510.023.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28588 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського