РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773217<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гриценко В. І. 
Методологічні аспекти створення м'якої лікарської форми противірусної дії / В. І. Гриценко, Л. С. Кієнко, Л. О. Бобрицька, В. С. Злагода // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2021. - № 1. - С. 21-26. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтувати методологію створення м'якої лікарської форми (МЛФ) для лікування герпесвірусних захворювань з урахуванням сучасних вимог до фармацевтичної розробки ліків. Розробка лікарського засобу (ЛЗ) можлива тільки за теоретично й експериментально обгрунтованого процесу планування експериментальних досліджень. Для забезпечення ефективності та мінімізації побічних реакцій препарату, що розробляється, необхідно врахувати всі фармацевтичні фактори, які впливають на якість ЛЗ. Це природа та кількість основи, фізико-хімічні властивості діючих і допоміжних речовин, структурно-механічні характеристики та обладнання. Методологічна концепція розробки противірусного ЛЗ базується на виконанні комплексів маркетингових, фармакотехнологічних, фізико-хімічних і біофармацевтичних досліджень, що забезпечує відповідність препарату медико-біологічним вимогам. З'ясовано, що загальний алгоритм методологічного підходу складається з 3 послідовних етапів: інформаційно-пошукового, дослідницького та стандартизаційно-фармакологічного. На підставі проведеного аналізу літературних джерел і власних досліджень складено план розробки МЛФ на основі ацикловіру та мірамістину противірусної дії. Наведено основні методологічні аспекти створення МЛФ протигерпетичної дії з урахуванням вимог до якості препарату.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.6 + Л663.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського