РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000766441<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гоцький Я. Г. 
Створення гранульованих композиційних матеріалів з багатошаровою структурою / Я. Г. Гоцький, А. Р. Степанюк // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2020. - № 3. - С. 50-55. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Гранульовані продукти широко застосовуються в багатьох галузях промисловості для виробництва ліків, продуктів харчування, добрив та інших матеріалів. Залежно від морфологічної будови гранули розподіляються на однокомпонентну, одношарову, гранулу з композиційною оболонкою, багатошарову гранулу, каркасну та їх комбінації. Розглянуто технологічні засади грануляції водних розчинів сульфату амонію з домішками гуматів, карбонату кальцію та інших компонентів з утворенням багатошарових композиційних гранул у грануляторі псевдозрідженого шару. Досліджено процеси зневоднення та масової кристалізації під час грануляції, вплив швидкості сушіння і домішок на структуру гранульованого матеріалу. У процесі масової кристалізації тонкої рідинної плівки багатокомпонентних розчинів сульфату амонію на твердій частинці, у разі досягнення концентрації насичення за рахунок видалення розчинника відбуваються процеси утворення зародків та росту кристалів з формуванням каркасу з кристалів сульфату амонію між якими рівномірно розміщуються домішки органіки та інших компонентів. Одержані гранули сульфату амонію з домішками гумінових сполук мають композиційну багатошарову структуру кристалів сульфату амонію з рівномірним розподіленням компонентів у вигляді включень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2 + Л710.511.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського