РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000764543<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Новгородова О. Ю. 
Експрес-індикація P.aeruginosa методом поверхневого плазмонного резонансу : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.03 / О. Ю. Новгородова; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Розроблено методику експрес-індикації P. aeruginosa методом поверхневого плазмонного резонансу, вивченню факторів ризиків у тваринництві та гуманній медицині, пов’язаних із персистенцією P. aeruginosa, вивченню біологічних властивостей ізолятів, дослідженню зв’язку адгезивних властивостей штамів P. aeruginosa з антибіотикорезистентністю. Отримано діагностичну антисироватку та імуноглобулін, які було використано під час конструювання трансдюсера (чіпу) імуносенсора на основі поверхневого плазмонного резонансу для експрес-індикації P. aeruginosa. Виявлено, що за умови обробки поверхні чіпу поліаліламін гідрохлоридом чутливість відгуку імуносенсора перебувала в межах 101—103 кл./см3, тоді як чутливість інших методик попередньої обробки трансдюсера становить від 102 кл./см3. Чутливість імуносенсора з використанням моношару антитіл, сформованого на невкритій поверхні золота становила від 1 000 кл./см3. Калібрування елементів системи та приладу "Плазмон - 6" продемонструвало, що відгук (мінімальне фіксоване значення кута рефракції) становить від 1000 RU, робочий титр сироватки дає змогу виявити мінімальну порогову кількість - 101—103 кл./см3. При порівнянні даних, отриманих під час дослідження дослідних зразків біоматеріалів класичним бактеріологічним методом посіву та методом імуносенсорного аналізу, вірогідної різниці виявлено не було. Вперше розроблено імуносенсорну тест-систему на основі поверхневого плазмонного резонансу для експрес-індикації P. aeruginosa, з можливістю здійснювати реєстрацію наявності бактерій в біоматеріалі в межах 10 мікробних клітин в 1 см3.


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433222 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського