РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763962<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гергі Д. С. 
Методико-прикладний інструментарій антикризового менеджменту будівельних організацій : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. С. Гергі; Київський національний університет будівництва і архітектури. - Київ, 2018. - 24 c. - укp.

Адаптовано методичні підходи та прикладний інструментарій антикризового менеджменту (АКМ) для будівельних підрядних підприємств (БПП) як виконавців загально-будівельних та спеціалізованих робіт при впровадженні реальних інвестиційних проєктів. Науково-методичними перевагами створеного інструментарію антикризового менеджменту є: методична єдність та системність розгляду науково-практичних проблем щодо АКМ для БПП, яка реалізується через спільне використання всіх компонент інструментарію у вигляді ланцюга прийняття рішень: методична підсистема і концепція → базові принципи → експертно-евритична підсистема → діагностичний апарат → інтерпретаційний апарат → АКМ; використання нової операційної технології прийняття рішень щодо АКМ БПП на грунті суттєво модернізованої розрахунково-аналітичної системи діагностування кризи для умов БПП; чітка формалізованість всіх етапів АКМ; результуючий показник інструментарію використовується як для вияву спроможності БПП до опору кризовим явищам, так і в якості додаткового аналітичного індикатора, що надає зовнішнім особам, що приймають рішення (замовникам та девелоперам) оцінити порівняльну конкурентоспроможність БПП в процесі тендерного вибору підприємств-виконавців. До прикладних переваг створеного програмного продукту (і відповідно до складових практичної цінності одержаних результатів) слід віднести розробку підсистеми, яка в складі інструментарію надає відображення загального стану рівня антикризової спроможності (РАКС) для всіх суб’єктів (підприємств-виконавців) будівельного проєкту. Це дає підстави замовнику та девелоперу, з використанням створеного програмного продукту, серед численних варіантів календарного графіку та бюджету будівельно-інвестиційного проєкту обрати найбільш прибуткову та, водночас, найменш ризикову щодо підприємств-виконавців альтернативу впровадження проєкту. Важливою прикладною компонентою дослідження є розроблені рішення щодо оновлення змісту бізнес-процесів та типології організаційних структур управління для БПП. Таке оновлення визначено запорукою зростання продуктивності бізнес-процесів та фактором синергійного зростання рівня антикризової спроможності підрядного підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-97-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434463 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського