РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763774<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Матіщук О. А. 
Палеогеографія та особливості стратифікації протерозойських конгломератовміщуючих товщ Криворізької структури : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.01 / О. А. Матіщук; Національна академія наук України, Інститут геологічних наук. - Київ, 2018. - 25 c. - укp.

Досліджено будову, речовинний склад та генезис конгломератовміщуючих товщ Криворізької структури. На основі даних про будову Криворізької структури було запропоновано внести зміни до стратиграфічної шкали Криворізької структури, а також виділити нижню частину (сланцеві метаконгломерати) нижньої підсвіти скелюватської світи в окрему підсвіту. Було проведено детальну реконструкцію палеогеографічних умов формування конгломератовміщуючих товщ Криворізької структури. Виявлено, що нижня частина скелюватської світи формувалася в морських умовах мілководдя або шельфовій зоні з досить солоною водою при помірно активному тектонічному режимі опускання території, кліматичні умови були властивими для гумідного клімату. У подальшому породи скелюватської світи формувалася в різних умовах, від морських до прибережно-морських зі стабільним і помірно-активним тектонічним режимом. Кліматичні умови характерні гумідному клімату. Формування глеюватської світи відбувалося при різних умовах - від континентальних до морських при середньому і сильному ступені тектонічної активності та перехідному від гумідного до аридного кліматі. Потенціал глеюватської світи для видобутку корисних копалин, є безперспективним. Скелюватська світа була проаналізована за критеріями локалізації докембрійських конгломератах золоторудної мінералізації. Аналіз засвідчив безперспективність світи в цьому відношенні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.12(45УКР4-4ДНІ)-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433892 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського