РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763309<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Смірнов О. М. 
Сучасні технологічні побудови для виробництва прокату з міді та її сплавів на базі концепції мікро-металургійних заводів / О. М. Смірнов, А. В. Нарівський, О. П. Верзілов, Ю. О. Смірнов, А. Ю. Семенко // Метал та лиття України. - 2020. - 28, № 4. - С. 42-46. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Показано причини низької ефективності металургійних заводів з обробки кольорових металів (ОКМ), слабкі сторони технологічних побудов на базі концепції металургійних мінізаводів і конкурентні переваги виробництв на базі концепції мікрозаводів. Розглянуто процеси зменшення виробничих потужностей у нових заводах кольорової металургії. Детально розглянуто процеси "Conform" та "UPCAST" з точки зору їх технологічної побудови, переваг та можливостей використання цих процесів в умовах вітчизняного виробництва міді. Відзначено, що різке зниження внутрішнього споживання продукції з міді та її сплавів, зумовлене кризою минулого століття, спровокувало зниження ломозбору і, як наслідок, зниження спреду на лом, підвищило ціни на внутрішньому ринку металобрухту в Україні і Росії практично до світових. Це в свою чергу зумовило тенденцію суттєвого зниження прибутковості мінізаводів. Галузі промисловості, що динамічно розвиваються, постійно підвищують вимоги до якості прокату з міді та її сплавів. Така тенденція змушує виробників віддавати перевагу міді електролітичного рафінування як сировини. Сформовані тенденції зростання цін на мідний брухт, зростаючі вимоги до якості продукції з боку споживачів, доступність обладнання китайських виробників для нових технологічних побудов і зниження обсягів споживання створюють передумови для будівництва ефективних мікрометалургійних заводів з обсягами виробництва 3 - 5 тис. т на рік, орієнтованих на регіонального споживача, і використовують як сировину або загальнодоступну катодну мідь, або литу заготовку, що виробляється на установках "UPCAST". Такі побудови мають у порівнянні із заводами ОКМ на порядок менші накладні витрати, коротший технологічний ланцюг, що визначає малий термін виробництва і більш високі показники якості продукції, що випускається.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621,321 + К621-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського