РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000762785<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Троніна О. Ю. 
Застосування малоінвазивних хірургічних технологій у лікуванні гострої емпієми плеври : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. Ю. Троніна; Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. - Київ, 2018. - 19 c. - укp.

Проаналізовано результати оперативного лікування 137 пацієнтів з гострою емпіємою плеври (ГЕП). Хворі були розподілені на дві групи: І група (основна), хворим якої виконували відеоторакоскопічні втручання за індивідуальним алгоритмом і ІІ групу (порівняння), у якій виконували пункцію та дренування плевральної порожнини. Результати лікування в порівняльній групі виявили такі недоліки традиційних методів, як неповна санація плевральної порожнини, часта необхідність додаткового дренування та більш тривалий його період. Аналіз результатів лікування в основній групі довів, що відеоторакоскопічні операції (ВТО) відрізняються меншою травматичністю за можливості виконати необхідний об׳єм оперативного втручання та можливості ранньої активізації хворих, забезпечуючи зростання ефективності лікування до 94,9 % порівняно з 78,3 у порівняльній групі. Додаткова радіочастотна абляція (РЧА) з використанням розробленого оригінального електроду дала змогу підвищити ефективність лікування ГЕП, ускладненої плевролегеневими норицями (ПЛН) за неможливості їх радикального видалення до 93,3 %. Метод ПВТС, що використовувався з метою закриття залишкових порожнин дав змогу досягти одужання у 80,0 % хворих. Використання різних методик ВТО, на основі розробленого діагностично-лікувального алгоритму, дав змогу скоротити середню тривалість дренування плевральної порожнини на 24,8 дні, зменшити загальну частоту ускладнень на 44 %, знизити необхідність додаткового дренування плевральної порожнини на 16,1 % та зменшити кількість хворих, виписаних на амбулаторне лікування з дренажем на 50,5 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.230.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434095 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського