РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761117<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Феклістова Д. П. 
Електронне урядування як основний фактор розвитку фондів соціального страхування України / Д. П. Феклістова, Д. М. Загорська // Бізнес Інформ. - 2020. - № 9. - С. 198-204. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Соціальне страхування як система гарантування матеріальної підтримки в разі настання страхових випадків знаходиться у процесі реформування, держава використовує різноманітні методи впливу, і в тому числі - здобутки науково-технічного прогресу. Фонди соціального страхування створено з метою надання громадянам усього спектра послуг, що забезпечують гідне життя. Мета роботи - проаналізувати можливості фондів соціального страхування надавати електронні послуги. Висвітлено останні зміни в реформуванні системи соціального страхування України. Розглянуто функції, що виконують фонди, з метою розуміння їх сутності. Охарактеризовано поняття "електронне урядування" та визначено, що його застосування впливає на підвищення результативності державної політики. Проведено аналіз сервісів Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування та Фонду соціального страхування на випадок безробіття. Найбільшу кількість електронних послуг зараз надає Пенсійний фонд України, який успішно впроваджує електронне урядування. Фонд соціального страхування поки що зовсім не надає можливості отримувати послуги дистанційно. Фонд соціального страхування на випадок безробіття в аспекті електронного урядування орієнтується на послуги з працевлаштування громадян. Надано рекомендації для подальшого розвитку системи соціального страхування за допомогою електронних сервісів.


Індекс рубрикатора НБУВ: С4 + У9(4УКР)271 + Х849(4УКР)053

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського