РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761087<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Solonenko L. 
Crushing character of sand-sodium-silicate mixtures structured by steam-microwave treatment = Характер руйнування піщано-рідкоскляних сумішей, що структуровані паро-мікрохвильовою обробкою / L. Solonenko, S. Repiakh, K. Uzlov, T. Kimstach // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2020. - Вип. 3. - С. 5-13. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

На сьогоднішній день із числа відомих способів структурування піщано-рідкоскляних сумішей найменш дослідженим, але найбільш перспективним, є спосіб паро-мікрохвильового затвердіння. Мета роботи - встановити характер руйнування піщано-рідкоскляних сумішей, структурованих за способом паро-мікрохвильового затвердіння. Використано кварцовий пісок, плакований натрієвим рідким склом. Структурування суміші (плакованого піску) проведено мікрохвильовим випромінюванням за номінальної потужності магнетрона 700 Вт і частотою випромінювання 2,45 ГГц, використовуючи наважку води в суміші масою 1 г. Структури зразків суміші досліджено на растровому електронному та оптичному мікроскопі. Встановлено, що зі збільшенням масового вмісту рідкого скла для плакування кварцового піску від 0,5 до 6 % (за масою), а також зі збільшенням тривалості обробки суміші способом паро-мікрохвильового затвердіння межа міцності суміші у разі стиснення зростає по залежності близької до статечної. Характер руйнування структурованої суміші, у цьому випадку не залежить від вмісту рідкого скла, який пішов на плакування кварцового піску, але залежить від тривалості паро-мікрохвильового затвердіння зі збільшенням якого переходить від адгезійного до змішаного або від адгезійного до змішаного та когезійного.


Індекс рубрикатора НБУВ: К612.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського