РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000760508<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Batygin Yu. V. 
Magnetic-pulsed forming when direct hook-up of sheet metal to source of electrical current = Магнітно-імпульсне оброблення під час прямого підключення листового металу до джерела електричного струму / Yu. V. Batygin, T. V. Gavrilova, S. O. Shinderuk, D. A. Kovalenko // Автомоб. трансп. : зб. наук. пр.. - 2020. - Вип. 47. - С. 58-68. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Відмінна риса цієї роботи полягає в тому, що вона об'єднує теоретичні та експериментальні дослідження електродинамічних процесів в інструменті для оброблення листових металевих матеріалів. Запропоновано використання явища магнітно-імпульсного притягання під час прямого підключення оброблюваного листового металу до джерела електричного струму. Досліджуваний інструмент розглядається в умовах, близьких до відповідної реальної виробничої експлуатації. У більш ранніх наукових публікаціях такий інструмент називався інструментом з "прямим пропусканням струму" через оброблюваний об'єкт. Одержано аналітичні вирази для збуджених струмів і сил притягання за допомогою розв'язання граничної електродинамічної задачі, що містить інтегрування рівнянь Максвелла. Переваги низькочастотного режиму за інтенсивного проникнення полів крізь провідні компоненти досліджуваної системи проілюстровані під час чисельних аналізувань, зокрема з'ясовано, що зменшення ширини основного провідника-індуктора дозволяє істотно підвищити енергетичні характеристики системи. За отриманими співвідношеннями для струмів і сил притягання розраховані відповідні характеристики та спроектована конструкція експериментальної моделі магнітно-імпульсного пристрою притягання листового металу з "прямим пропусканням струму" крізь оброблювану поверхню. Продемонстровано, що дозований магнітно-імпульсний силовий вплив дозволяє контролювати деформацію листового металу в зоні оброблення. Практично доведено, що запропонована методика може бути досить ефективною під час конструювання технологічного устаткування, яке застосовується для усунення деформацій як на об'єктах зі сталі, так і на алюмінієвих об'єктах. Успішна практична апробація запропонованого інструменту була здійснена в умовах, близьких до реального виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70158 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського