РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000760463<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Filakovsky F. 
Analysis of pipe mechanism locomotion = Аналіз переміщення трубопровідного механізму / F. Filakovsky, I. Virgala // Техн. науки та технології. - 2019. - № 4. - С. 36-42. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Інспекційні завдання часті і дуже важливі з точки зору безпеки. З цієї причини тема дуже актуальна. Мета роботи - дослідження нового типу трубного механізму на основі диференціального тертя щетинок. Існує багато механізмів огляду вузьких або важкодоступних місць. Більшість з них мають колісну або гусеничну базу. Досліджено трубопровідний механізм з поверхнею у вигляді щетини. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. У наш час SMA матеріали або різного роду запам'ятовуючі матеріали завжди знаходяться у центрі уваги дослідників. Постановка завдання полягає в розробці та експериментальному випробуванні нового типу механізму на основі SMA, а також сталевого пружинного механізму. Переміщення механізму розділене на дві фази. На основі цього переміщення було виведено математичну модель. Використовуючи математичну модель, була розроблена система управління експериментальним трубним механізмом. Висновки: результати експериментів показують проблеми з фазою охолодження через тривалу експлуатацію. Для охолодження використовувався зовнішній пристрій. Фаза охолодження значно знижує середню швидкість трубного механізму. Перевага цього механізму полягає в простому керуванні та використанні для труби невеликих діаметрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К42 + О12-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського