РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000759589<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кязимова Г. 
Під знаком Кліо (до 60-річчя доктора історичних наук, професора Миколи Івановича Михайлуци) / Г. Кязимова, О. Осипенко, О. Шипотілова // Краєзнавство. - 2019. - № 3. - С. 42-44. - укp.

Відомий український історик, викладач, дослідник проблем тоталітаризму, взаємин держави і церкви та історії православ'я на Півдні України в роки Другої світової війни Микола Іванович Михайлуца народився 1959 р. у с. Михайлівка Саратського району Одеської області. У 1966 р. пішов до Михайлівської середньої школи, яку й успішно закінчив в 1976 р. Після школи впродовж року працював у будівельній бригаді місцевого колгоспу. З 1977 до 1979 рр. проходив строкову військову службу у лавах Збройних сил СРСР, старшим оператором в Євпаторійській зенітно-ракетній бригаді ЗРВ ППО. Зважаючи на те, що майбутнього професора завжди притягувало вивчення та дослідження історії, тож ні для кого не стало несподіванкою, що після демобілізації Микола Іванович відразу починає відвідувати підготовчі курси при Одеському державному університеті ім. І. І. Мечникова, успішне завершення яких надало змогу майбутньому науковцю вступити на денне відділення історичного факультету.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР)6-8 Михайлуца М.І.

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21140 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського