РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000757249<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Туз Є. В. 
Оптимізація діагностики та лікування хворих на пухлини стегнової кістки : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.07 / Є. В. Туз; Національна академія наук України, Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р. Є. Кавецького. - Київ, 2018. - 27 c. - укp.

Доведено, що найбільш інформативним методом визначення меж ураження пухлиною стегнової кістки (СК) серед існуючих радіологічних методів дослідження є МДКТ з рентгеноконтрастуванням, оскільки забезпечує максимальну деталізацію ураження та більш об'єктивне уявлення про ступінь розповсюдження пухлинного процесу. Встановлено, що після ендопротезування суглобів, уражених злоякісними новоутвореннями, застосування цього методу дозволяє своєчасно визначити на томограмах рецидивування та метастазування пухлини за кількісними показниками ШОК, ОК та ЧТ. Показано, що включення до схем лікування Мебіфону до та після ендопротезування та кістково-замісної пластики суглобів є запобіжним засобом виникнення у кістках рецидивів та метастазів пухлинного процесу і сприяє прискоренню остеоінтеграції ендопротеза. За даними моніторингу біохімічних показників кісткового метаболізму у хворих на злоякісні пухлини СК після ендопротезування і застосування Мебіфону спостерігається достовірна динаміка їх нормалізації порівняно із відповідними показниками у осіб контрольної групи. Доведено, що включення Мебіфону до схем лікування хворих на первинні злоякісні та метастатичні пухлини СК сприяє підвищенню загальної виживаності даної категорії пацієнтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.481.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432306 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського