РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755413<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Грудко Н. О. 
Оптимізація технології вирощування рибопосадкового матеріалу веслоноса (Polyodon spathula (Walbaum)) в умовах півдня України (на прикладі виробничо-експериментального Дніпровського осетрового риборозплідного заводу) : автореф. дис. ... канд. с-г. наук : 06.02.03 / Н. О. Грудко; НААН України, Ін-т риб. госп-ва. - Київ, 2017. - 19 c. - Бібліогр.: с. 15-16 - укp.

Вперше в умовах півдня України вивчено вплив основних еколого-технологічних чинників на рибницькі показники вирощування посадкового матеріалу веслоноса комбінованим методом. Відповідно до цього істотно поглиблено та розширено існуючі наукові уявлення щодо особливостей росту та живлення мальків і цьоголіток веслоноса в умовах штучного розведення. Вирощування в басейнах мальків веслоноса протягом 25 - 30-ти днів, за середньої температури води 20 - 21 °С забезпечило високу масу мальків і виходи. Найбільш оптимальні показники одержано при вирощуванні мальків із щільністю посадки 1,00 - 1,25 тис. екз. / м2, при цьому маса мальків склала 1,4 - 1,8 г, вихід був на рівні 37,5 - 45,2 %. Визначено, що збільшення маси мальків від 0,3 до 0,8 г позитивно впливає на виживання цьоголіток і рибопродуктивність, які зростають відповідно в 2,3 і 3,0 рази - до 29,3 % і 120,8 кг / га. Зарибнення ставів мальками масою 0,7 г за тільності посадки 1 тис. екз. / га забезпечувало отримання прибутку на рівні 5808 грн. / га, рентабельність - 45,6 %. Встановлено тісні взаємозв'язки між щільністю посадки, термічним режимом, тривалістю вирощування, масою мальків і результатами вирощування мальків і цьоголіток, що дозволило оптимізувати процеси вирощування посадкового матеріалу веслоноса в умовах півдня України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.334.233 Pol + П729.49

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430022 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського