РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755272<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Холодняк О. В. 
Лікування, профілактика та прогнозування локалізованих запальних захворювань тканин пародонта : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / О. В. Холодняк; ДВНЗ "Ужгород. нац. ун-т". - Ужгород, 2017. - 20, [1] c. - Бібліогр.: с. 17-18 - укp.

Розкрито проблеми підвищення ефективності лікування та профілактики локалізованих запальних захворювань тканин пародонта у пацієнтів молодого віку шляхом розробки об'єктивного способу їх прогнозування на основі клінічного, функціонального і морфологічного дослідження та створення алгоритму лікувально-профілактичних заходів. Встановлено, що у структурі захворювань пародонта в осіб молодого віку частіше трапляються ХДКГ (хронічний дифузний катаральний гінгвіт) -17,35 %, ХОКГ (хронічний обмежений катаральний гінгвіт) - 34,69 % і ХЛП (хронічний локалізований пародонтит) початкового-I ступеня важкості - 42,86 %, з поступовим збільшенням локалізованих уражень, пов'язаних з неефективним лікуванням стоматологічної патології. На підставі проведених клінічних, фізико-хімічних, функціональних, морфологічних та статистичних досліджень визначено прогностичне значення місцевих факторів ризику розвитку локалізованих запальних захворювань тканин пародонта та розроблено алгоритм лікувально-профілактичних заходів. Його застосування забезпечує високі клінічні результати: "видужання" у 94,1% пацієнтів з ХОКГ, стадію "ремісії" - у 90,5 % хворих з ХЛП початкового-І ступеня. Ефективність профілактики виникнення та розвитку захворювань пародонта в осіб молодого віку з урахуванням найбільш вагомих діагностичних ознак і їх прогностичних коефіцієнтів через 1 рік становила 92 %, традиційного - 68%, через 2 роки - 94,7 і 72 %, через 3 роки - 94,7 і 73,3 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429842 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського