РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754617<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литвинов В. В. 
Методы приоритизации задач в гибких методологиях разработки программного обеспечения / В. В. Литвинов, И. В. Богдан, А. А. Задорожний, И. В. Белоус // Мат. машини і системи. - 2020. - № 2. - С. 70-78. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Розглянуто сучасні методи пріоритизації задач, що використовуються у гнучких методологіях розробки програмного забезпечення. Саме гнучкі методології розробки, такі як Scrum, Kunban та ін., на даний момент є найпопулярнішими, оскільки дозволяють фактично на будь-якому етапі створення проекту вносити до нього корективи, підвищувати якість створюваного продукту за рахунок щоденного контролю за його створенням та досить швидко випускати перші версії створюваного програмного забезпечення. Всі методи пріоритизації задач, що застосовуються при розробці програмних проектів із використанням гнучких методологій, поділяються на ті, що враховують точку зору команди розробників, та ті. що базуються на різних кількісних оцінках, серед яких можуть бути різноманітні метрики, експертні висновки, оцінки зацікавлених у проекті осіб, існуючі класифікації та багато іншого. Серед розглянутих методів пріоритизації, що враховують думку команди, такі популярні та активно використовувані на даний момент, як метод MoSCoW, карта історій (User story mapping) та проактивне удосконалення. До розглянутих методів, заснованих на кількісній оцінці, належать модель Кано, метод, заснований на створенні оціночних листів, запропонований Карлом Вігерсом метод оцінки відносних пріоритетів для набору функцій та метод структурування функцій якості (Quality Function Deployment). У залежності від особливостей проекту, вимог замовника, побажань команди та інших об'єктивних чи суб'єктивних факторів у проекті може бути використаний один або декілька методів пріоритизації одночасно або ж їх комбінація. Крім того, деякі з розглянутих методів можуть бути застосовані при короткостроковому плануванні, інші ж - при довгостроковому, а є й ті, які можуть бути використані на будь-якому етапі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського