РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754303<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Позняков В. Д. 
Вплив складу наплавленого металу та термодеформаційного циклу наплавлення на стійкість з'єднань колісних сталей з дисперсійним нітридним та твердорозчинним зміцненням до утворення холодних тріщин / В. Д. Позняков, О. А. Гайворонський, А. В. Клапатюк, А. М. Денисенко, С. В. Шмигельський // Автомат. зварювання. - 2020. - № 11. - С. 3-8. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Сучасні тенденції розвитку залізничного транспорту збільшують навантаження на вісь і швидкості руху вантажних потягів. Актуальне завдання - створення технологій виробництва та відновлення залізничних коліс, що забезпечують подовження їх ресурсу за різних умов експлуатації. Для вирішення поставленої задачі необхідно вивчити вплив різних факторів на технологічну та експлуатаційну міцність зварних з'єднань колісних сталей із дисперсійним нітридним і твердорозчинним зміцненням та розробити технологію відновлення плавленням профілю кочення цільнокатаних коліс вантажних вагонів, що забезпечить подовження їх ресурсу за різних умов експлуатації. Встановлено, що на зміну опірності уповільненому руйнуванню металу ЗТВ колісних сталей із дисперсійним нітридним та твердорозчинним зміцненням суттєво впливає вміст вуглецю в сталі та швидкість охолодження в процесі зварювання. Дифузійний водень, який знаходиться у наплавленому металі, потрапляючи в ЗТВ, суттєво знижує його опірність уповільненому руйнуванню. В новій колісній сталі вміст вуглецю не повинен перевищувати 0,55 %. За інших умов забезпечити при наплавленні нових залізничних коліс належний рівень опірності з'єднань утворенню холодних тріщин буде неможливо.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.71 + О244-06 + О244-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського