РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000753934<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Meytus V. Yu. 
Digital economy and digital twins. Main research area = Цифрова економіка і цифрові двійники. Основний напрямок досліджень / V. Yu. Meytus, G. I. Morozova, L. Yu. Taran, V. P. Kozlova, N. V. Maidaniuk // Control Systems and Computers. - 2020. - № 3. - С. 28-40. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Досліджено методи перетворення економічних структур, які покладені в основу переходу до домінуючого цифрового подання економічних процесів та їх зв'язків із цифровими формами економічних відносин. Мета роботи - запропонувати основні етапи, які визначать перехід від звичайних підприємств до їхнього цифрового подання (цифрового двійника (ЦД)) в умовах трансформації до цифрової економіки. Метод побудови ЦД заснований на послідовному перетворенні предметної галузі - підприємство та пов'язане з ним зовнішнє середовище, в якому розв'язуються завдання, що стоять перед підприємством. Ця предметна галузь задається як знання про окремі її складові. А самі знання в процесі перетворення можуть бути подані в цифровій формі. Визначено основні етапи можливого цифрового подання підприємства та рівні побудови ЦД. На прикладі об'єкта, який відноситься до зовнішньої галузі підприємства - постачальника складових компонент продукту - показано, як можна здійснити перехід до цифрової форми цього об'єкта. Встановлено, що ЦД підприємства надає можливість не тільки розробляти процес створення та випуску продукту, а й удосконалювати саме виробництво, насичуючи його на цифровому рівні новітніми технологічними, управлінськими та інтелектуальними засобами. Для підприємства створюється віртуальне виробниче середовище, в якому на цифровому рівні можна уявити, вивчити, прискорити та оптимізувати всі виробничі процеси. Цифрове моделювання змінює загальний підхід до виробництва. Створення цифрової моделі виробничих і забезпечувальних процесів слугує основою оптімізації всього виробництва та кінцевого продукту. Цифрова віртуалізація виробництва стає новим етапом виробничого циклу поряд із конструкторськими та технологічними розробками.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.242.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14024 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського