РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000750916<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сребрянський Г. О. 
Альтернативний погляд на одержання металевої смуги з розплаву / Г. О. Сребрянський // Процеси лиття. - 2020. - № 2. - С. 43-52. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Розглянуто технології одержання металевого листа безпосередньо з розплаву на двовалковому модулі і одновалковим розливанням. Показано перспективність і економічну вигоду такого способу одержання листа. Проаналізовано закордонний досвід одержання сталевого листа розливанням між валками. Розглянуто і співставлено конструкції двовалкових установок різних фірм і вироблену ними продукцію. Одержуваний на двовалковому модулі лист по суті є напівфабрикатом для подальшої холодної прокатки на товщини 0,1 мм і менше, що вимагає додаткової холодної прокатки. Вивчено переваги і недоліки механізму формування листа в міжвалковому зазорі, конструкцію валків-кристалізаторів, матеріал бічних обмежувачів і розливних сопел. Вказано сортамент прецизійних сплавів, які застосовуються за товщини менше 1 мм. Ці сплави після загартування розплаву набувають сукупність унікальних властивостей, недосяжних за традиційних металургійних обробок. Проведено порівняння конструкцій промислових двовалкових і одновалкових установок різних фірм. Показано можливість використання конструкції валків із водяним охолодженням як барабан-холодильник одновалкового розливання, а також придатність матеріалу бічних обмежувачів для розливних сопел під час одержання стрічки на барабані-холодильнику. Обгрунтовано перспективність одержання стрічки прецизійних мікрокристалічних сплавів мікронних товщин безпосередньо з розплаву саме одновалковим розливанням.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського