РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749617<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mazmanishvili A. S. 
Beam and sector modes of electron fluxes in cylindrical magnetic field of magnetron gun = Пучкові та секторні режими електронних потоків у циліндричному магнітному полі магнетронної гармати / A. S. Mazmanishvili, N. G. Reshetnyak, O. A. Shovkoplyas // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2020. - 12, № 3. - С. 03001-1-03001-5. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Наведено результати досліджень з формування радіального електронного пучка магнетронною пушкою із вторинно-емісійним катодом. Мета роботи - створення математичної моделі формування радіального електронного пучка з енергією в десятки кеВ в магнітному полі соленоїда, дослідження залежності характеристик струму пучка від амплітуди та розподілу магнітного поля вдовж осі соленоїда, колімуванні електронних потоків і вивчення можливостей опромінювання зовнішньої поверхні трубчастих виробів. У роботі на основі гамільтонового формалізму руху електронів у магнітному полі синтезовано програмний засіб, що надає змогу провести числове моделювання динаміки трубчастих електронних потоків у магнітному полі соленоїда. Побудовано алгоритм перетворення масиву значень магнітного поля вдовж осі транспортування в аналітичну диференційовану функцію, що надало змогу, спираючись на масив дослідних даних на осі, відновити амплітуду магнітного поля та її похідну як аналітичні функції повздовжньої координати. Наведено результати числового моделювання руху трубчастого електронного потоку. Досліджено формування розподілених електронних потоків за транспортування в магнітному полі соленоїда. Висвітлено експериментальні дані по секторній і багатопучковій колімації пучка електронів і реєстрації потоку часток на металевих мішенях у камері пушки. Показано можливість регулювання діаметра пучка шляхом варіації магнітного поля. На підставі одержаних результатів показано можливість опромінювання зовнішніх поверхонь циліндричних зразків на різних відстанях від зрізу анода. Проведено порівняння результатів числового моделювання та дослідних даних в експериментах по руху та колімації трубчастого електронного потоку.


Індекс рубрикатора НБУВ: В338.211

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського