РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747945<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галаджун З. 
Youtube як нова форма медіакомунікації / З. Галаджун, Р. Бакай // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2020. - Вип. 4. - С. 117-131. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Інтернет є широковекторним засобом масової інформації, котрий створює багато різноманітних нових форм комунікації. Всесвітня павутина надає величезні можливості будь-якому користувачу, який має хоча б мінімальні здібності до пошуку та користування інформацією. Це неминуче призводить до того, що сьогодні, щоб бути володарем думок, здобути авторитет в аудиторії, який колись належав письменникам, а згодом журналістам, достатньо вміти користуватися смартфоном чи комп'ютером і мати бажання продукувати інформаційний продукт. Для цього не потрібна спеціальна освіта чи професійна техніка - популярний контент на YouTube каналах активно це демонструє. Конкуренція на ринку мас-медіа є постійною та доволі активною. Сьогодні, вибираючи між свіжим випуском телевізійних новин і новим відеороликом від улюбленого відеоблогера, люди часто віддають перевагу саме останньому. Простежено та виокремлено відмінності YouTube як нового каналу комунікації від традиційних медіа, його переваги. У результаті дослідження (через проведення опитування) з'ясовано причини його популярності та готовності аудиторії до переходу від традиційних медіа до новітніх. Виявлено вподобання наших співвітчизників щодо каналів, розміщених на YouTube платформі, зокрема щодо україномовного контенту. Визначено основні проблеми контенту YouTube каналів і надано рекомендації для правильного та безпечного, з погляду медіагігієни, перегляду програм на YouTube платформі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62с51

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського