РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000745340<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kotok V. 
The study of activation impact during formation and testing of Ni(OH)2 electrochromic films in the presence of Al3+ and <$E bold roman WO sub 4 sup 2-> ions / V. Kotok, V. Kovalenko, I. Kovalenko, V. Stoliarenko, S. Vlasov, V. Ved, I. Plaksiienko, P. Pysarenko, M. Samojlik, K. Sukhyy // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 6/5. - С. 6-13. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Мета дослідження - поліпшення питомих показників електрохромних плівок на основі гідроксиду нікелю. Проведено дослідження оптичних та електрохімічних характеристик плівок, отриманих через співосадження нікелю з алюмінієм і додаткову модифікацію у процесі циклування отриманих зразків. Модифікацію реалізовано через циклування плівок у розчинах гідроксиду калію, що містять вольфрамат калію в малих кількостях. У результаті проведення дослідження отримано серію плівок, які демонстрували абсолютно різну електрохімічну поведінку і відрізнялися за своїми оптичними характеристиками. Таким чином з'ясовано, що спосіб отримання та режим циклування значно впливають на питомі характеристики електрохромних плівок. Показано, що у потенціодінамічному режимі плівка, отримана без добавок і модифікацій, показала найкращі характеристики. З іншого боку, всі модифіковані плівки, співосадженні з алюмінієм, показали високі характеристики в гальваностатичних режимах, у порівнянні з еталонною електрохромною плівкою. Скоріш за все, це пов'язано з особливостями фізико-хімічних властивостей плівок, одержаних за присутності добавок. Своєю чергою, використання швидкісного режиму затемнення призводило до погіршення електрохромних характеристик, зокрема до незворотності у разі освітлення. У цьому випадку, незважаючи на відмінність струмів за різних гальваностатичних режимів у 4 рази, глибина затемнення плівок відрізнялася незначно. Показано, що концентрація 0,3 мМ вольфрамату калію у електроліті циклування призводить до значного погіршення електрохромних властивостей зразків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж619

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського