РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000744876<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ahmed M. Shano 
Photodetector properties of polyaniline/CuO nanostructures synthesized by hydrothermal technique = Властивості фотодетектора на основі наноструктур поліанілін/CuO, синтезованих гідротермальним методом / Ahmed M. Shano, Iftikhar M. Ali, Nabeel A. Bakr // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2019. - 11, № 6. - С. 06016-1-06016-6. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

У роботі тонкі плівки (товщиною близько 325 нм) з нановолокнами PAni із чистого та змішаного оксиду міді успішно синтезуються на кремнієвих підкладках за допомогою гідротермального методу та техніки віджиму за кімнатної температури. Досліджено структурні, поверхневі морфологічні, оптичні та фотопровідні властивості. Результати XRD показали, що плівки PAni мають кристалічну природу, наноструктурні композити CuO та PAni/CuO мають моноклінну полікристалічну структуру. Зображення FESEM чітко вказують, що PAni має структуру, подібну до нановолокон, в той час як плівка CuO має губчасту форму. Поверхневий морфологічний аналіз композиту PAni/CuO показує, що нановолокно, покрите неорганічним матеріалом, таким як CuO, є структурою типу ядро-оболонка. Оптичні характеристики показують, що в забороненій зоні допускається прямий електронний перехід. Значення забороненої енергетичної зони для нановолокон PAni та CuO складають відповідно 3,98 еВ та 5,29 еВ. Досліджено спектральний відгук нановолокон PAni, CuO та композиту PAni/CuO. Значення чутливості та квантової ефективності композиту PAni/CuO більше, ніж для чистих нановолокон PAni. Можна зробити висновок, що у разі змішування чутливість вища, ніж без змішування, і виявляється рівною 220 %. Композит PAni/CuO демонструє швидкий час нарощування 0,32 с за повної тривалості 0,41с, тоді як для нановолокон PAni та CuO з повним часом 3,32 с та 1,19 с спостерігали повільний час нарощування рівний 0,67 с та 0,38 с.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.592

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського