РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000744021<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сиволапенко Т. Л. 
Досвід зарубіжних країн із впровадження цифрових концепцій: реалії та перспективи для України / Т. Л. Сиволапенко // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 3. - С. 108-112. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано досвід провідних країн світу із впровадження цифрових концепцій, зокрема Австралії, Великої Британії, Нової Зеландії, Канади, Онтаріо, Сінгапуру, США, які використовують цифрові технології для надання електронних послуг, переосмислення урядових закупівель, розширення використання загальних платформ, сервісів та інструментів тощо. Враховуючи досвід зарубіжних країн, запропоновано перейняти кращі практики впровадження цифрових концепцій та цифрових технологій для подальшого впровадження в Україні, тому для запровадження розвитку цифрової економіки та суспільства в Україні потрібно впевнитися в тому, що Уряд та всі органи державної влади поділяють переваги цифрової трансформації. Впровадження цифрової трансформації в державних органах влади сприятиме ефективності та результативності державного сектора, створенню нових галузей економіки, а також трансформації сфер життєдіяльності в нові більш ефективні та сучасні. Впровадження стимулів заохочення бізнесу та громадян споживати та використовувати цифрові технології спрямоване на те, щоби цифрові технології викликали бажання та мотивацію до них підключатися та ними користуватися. Для того, щоби забезпечити впровадження цифрового підходу в Уряд країни та всі органи державної влади, необхідно перш за все зосередитися на тому, що потрібно саме громадянам, тому від органів державної влади вимагається працювати з громадянами й державними органами влади під час розроблення та запровадження електронних послуг; користуватися можливостями нових цифрових технологій та готувати громадян до змін, які ці технології несуть нашому суспільству й економіці; встановлювати правильні системи налаштування та інфраструктури на місцях. Крім того, посадові та службові особи повинні мати потрібні навички для досягнення успіху в новому цифровому середовищі; надавати змогу інноваціям та експериментам відбуватися вільно; забезпечувати кращий доступ до даних, гарантуючи захист конфіденційності й іншої чутливої інформації; підтримувати громадян, які не мають доступу до цифрового світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4/8)011.013.4ф + Х819(4УКР)011.013.4ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського