РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742079<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kremenetskaya Y. 
Comparative analysis of interference, noise and losses in the mobile communication systems in millimeter wave range = Порівняльний аналіз інтерференції, шуму і втрат в мобільних системах зв'язку міліметрового діапазону хвиль / Y. Kremenetskaya, S. Markov // Computational Problems of Electrical Eng.. - 2018. - 8, № 1. - С. 18-25. - Бібліогр.: 22 назв. - англ.

Проаналізовано підходи до математичного моделювання мобільних систем у міліметровому діапазоні хвиль. Розглянуто архітектуру мобільної мережі з використанням технології Radio over Fiber (радіо по волокну), запропоновану для формування і передавання сигналів міліметрового діапазону через волоконно-оптичні лінії. Проаналізовано шуми оптичного гетеродинування, що застосовують для формування радіосигналів. Проведено математичний аналіз складових енергетичного бюджету радіолінії в міліметровому діапазоні на підставі дослідження фундаментальних фізичних аспектів, що впливають на значення шумів, втрат і підсилень сигналу. Виконано порівняльний аналіз показників співвідношеннь сигнал/інтерференція та сигнал/шум. Запропоновано квазіоптичну модель конусоподібного випромінювання антени для розрахунків шумових завад і втрат сигналу в багатопроменевих моделях поширення з урахуванням множинних відображень і дифракцій, а також поглинання у різних середовищах. З аналізу складових енергетичного бюджету радіолінії в міліметровому діапазоні випливає, що необхідно в моделях покриття мобільних систем враховувати як залежність від інтерференційних завад, так і шуми, пов'язані з методом генерації, випромінювання сигналів, а також ефекти молекулярного поглинання (повторного випромінювання) в атмосфері й ефекти відображення сигналів у міській забудові.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43601 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського