РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741534<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kondratiev A. 
Effect of technological camber in the facets of a cellular filler on its physical and mechanical characteristics / A. Kondratiev, T. Nabokina // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 5/7. - С. 6-18. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.

Із можливого різноманіття технологічних дефектів стільникового заповнювача (СЗ), що впливають на його фізико-механічні характеристики, одним із найбільш істотних постулюється початковий технологічний погин граней його чарунки. Мета роботи - дослідження впливу технологічного погину граней СЗ на його фізико-механічні характеристики, що забезпечує стабілізацію його якості і, відповідно, експлуатаційних характеристик конструкцій на його основі. На відміну від існуючих робіт, розглянуто дискретно-елементну модель стільників. СЗ був представлений у вигляді конструкції, що складається з різних елементів: граней одинарної фольги, граней із двох склеєних шарів фольги і фіктивних ребер - кутових стикових зон двох сусідніх граней. Досліджено процес послідовної втрати несучої здатності елементами чарунки СЗ у разі поперечного стиснення та поздовжнього зсуву. Такий аналіз поведінки окремих елементів чарунки стільників за наявності в них початкового технологічного погину надав можливість врахувати особливості роботи кожного з них шляхом побудови відповідної типу навантаження діаграми деформування заповнювача. На підставі цього розроблено підхід, що надає можливість прогнозувати характер роботи СЗ з урахуванням особливостей сприйняття навантаження окремими елементами чарунки стільників за наявності в них початкового технологічного погину. Надано рекомендації до використання отриманих результатів у межах запропонованих в ряді робіт підходів до оптимізації за масою проектних параметрів стільникових конструкцій. Рекомендації надають можливість синтезувати модуль перевірочного блоку оптимізації, в якому дається висновок про несучу здатність оптимального за масою варіанту сендвічевой конструкції з СЗ з урахуванням наявності в його гранях початкового технологічного погину в межах регламентованого допуску. Такий синтез на сучасному рівні технології виробництва СЗ надасть можливість у результаті реалізувати практично вичерпні можливості цього типу заповнювача та конструкцій на його основі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж436.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського