РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741334<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Личук С. В. 
Ефективність використання новітніх методик і методів навчання української мови як іноземної медичного ВНЗ / С. В. Личук // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2019. - № 6. - С. 80-90. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - визначити ефективні методи навчання української мови як іноземної й обгрунтувати їх з огляду на європейський досвід. Охарактеризовано найуживаніші методи у європейській практиці викладання іноземних мов: комунікативний, проектний, аудіолінгвальновізуальний, дистанційний, інтенсивного навчання та метод змішаного навчання. Простежено переваги системи змішаного навчання. Запропоновано тлумачення терміна "змішане навчання". Описано особливості організації он-лайн навчання та структуру змішаного навчання. Наведено дані проведеного опитування: викладачів, які проводять заняття з української мови як іноземної; студентів-іноземців із різних країн. Розроблено анкету для опитування. Запропоновано низку завдань для викладачів української мови як іноземної, прокоментовано специфіку різних моделей змішаного навчання. На підставі отриманих результатів опитування респондентів окреслено ефективні методи навчання іноземної мови, встановлено чинники, які впливають на використання моделі змішаного навчання майбутніх лікарів під час навчання української мови як іноземної. Проаналізовано переваги і перспективи використання змішаного навчання в навчальному процесі вищого медичного закладу. Результати дослідження переконливо свідчать про те, що модель змішаного навчання відкриває нові можливості презентації навчального матеріалу в новій і доступній формі для студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-916

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського