РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741007<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Lazarieva O. 
Efficiency analysis of the technology of roller formation of finely-grained concrete products / O. Lazarieva, S. Belinska, P. Lavrinev, N. Rudenko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/1. - С. 60-68. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Викладено ефективність використання технології роликового формування примусового повороту робочого органу (ролика чи сектора). Наведено результати розробки вдосконаленої технології роликового формування. Особливостями цієї технології є відсутність прослизання і заклинювання робочого органу відносно поверхні бетонної суміші, що формується. Воно виникає за рахунок зростання інерційних сил роликів, що вільно обертаються. Вказано на переваги даної технології перед вібраційною, а саме: можливість суміщення в одному агрегаті процесів розкладання, ущільнення та загладжування бетонної суміші, що створює, в першу чергу, можливість організації високомеханізованих та автоматизованих технологічних ліній, і, тим самим, підвищити їх продуктивність; можливість ефективного ущільнення особливо жорстких дрібнозернистих бетонних сумішей, що, своєю чергою, створює передумови для отримання довговічних виробів, скорочення циклів термообробки, а також зменшення металомісткості виробництва; можливість використання дрібнозернистих сумішей із нестачею цементного тіста, що не перевищують норми для бетону на крупному заповнювачі; можливість ефективного покращання санітарно-гігієнічних умов для обслуговуючого персоналу за рахунок відсутності вібрації та суттєвого зниження шуму; відмова від дороговартісного та у ряді випадків дефіцитного крупного заповнювача, що надає можливість отримати значну економію. Зазначені залежності характеризують і показують збільшення пресуючого тиску робочого органу на поверхню виробу, що формується. В результаті цього коефіцієнт ущільнення суміші збільшується з 0,983 (за вільного оберту ролика) до 0,998 (за примусового його оберту).


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.105.6

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського