РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000724427<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зборовська Т. В. 
Оцінка ризиків, що впливають на безперервність діяльності фармацевтичних підприємств України / Т. В. Зборовська, Ю. І. Губін, О. Д. Благун // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2020. - № 2. - С. 38-44. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Сучасні фармацевтичні підприємства (ФП) мають забезпечити собі умови безперервного функціонування як підприємства стратегічного значення для країни. У розв'язанні цього питання вітчизняним підприємствам можна скористатися досвідом провідних фармацевтичних компаній та рекомендаціями Міжнародної організації зі стандартизації, які описано в положеннях стандарту EN ISO 22301:2014 Societal security. Business continuity management systems. Requirements. Мета роботи - визначення кроків щодо впровадження в діяльність підприємств стратегії безперервності бізнесу. Увагу приділено питанням ідентифікації й оцінці величини ризику для груп подій або умов, які окремо або в сукупності можуть поставити під значний сумнів обгрунтованість припущення про безперервність фармацевтичної діяльності. Наведено результати дослідження щодо класифікації існуючих та потенційних бізнес-загроз, методів оцінки ризиків, які впливають на діяльність українських фармацевтичних підприємств, та можливого методологічного підходу до впровадження ризик-менеджменту під час побудови системи забезпечення безперервності бізнесу (СЗББ) в сучасних умовах роботи фармацевтичного ринку. Висвітлено кроки, які необхідні для реалізації стратегії ризик-менеджменту СЗББ з обгрунтуванням розподілу критичності ризиків, які впливають на безперервність діяльності ФП. Кроки встановлено, виходячи з практичного досвіду ряду підприємств нашої країни, що вже мали досвід боротьби з різного роду інцидентами, наприклад: хакерські атаки, зміни нормативного поля, фізичне знищення виробничих потужностей та інші. Висновки: запропоновано рекомендації з ідентифікації та поділу усіх небажаних подій, що можуть виникнути на вітчизняних підприємствах, оцінки ризиків СЗББ відповідно до встановлених подій та умов, які окремо або в сукупності можуть призвести до припинення діяльності суб'єкта господарювання. Запропоновано перелік відповідних документів, що описують і фіксують діяльність на кожному кроці управління ризиками СЗББ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.952.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського