РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000721858<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kotok V. 
A study of an electrochromic device based on Ni(OH)2/PVA film with the mesh-like silver counter electrode / V. Kotok, V. Kovalenko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 5/6. - С. 49-55. - Бібліогр.: 31 назв. - англ.

Мета дослідження - розробка та випробування електрохромного пристрою на основі композитної плівки Ni(OH)2/ПВС (полівінілового спирту) та сітчастого протиелектрода. Як матеріал сітчастого електрода використано мідний дріт із гальванічно нанесеним срібним покриттям. Як основу для осадження електрохромного матеріалу використано скло з покриттям, яке складалось з оксида олова, допованого фтором, який піддавали спеціальній обробці. Обробка полягала в неглибокому розчиненні поверхні методом м'якого електрохімічного травлення. Відстань поміж сітчастим та електрохромним електродами була невеликою і складала 1,5 мм. Запропонована конструкція електрохромного пристрою може призвести до значного зменшення його собівартості. З іншого боку заявлена конструкція накладає обмеження на спектр можливого її застосування: верхні частини оглядових вікон, світлові вікна, перегородки в приміщеннях. В результаті проведення досліджень показано, що електрохромний пристрій є працездатним і його можна використат як прототип для подальшого масштабування. В результаті випробувань підібрано параметри електрохімічного циклування - вікно робочих напруг і робочу густину струму. Встановлено, що використання гальваностатичного режиму у разі затемнення та освітлення призводить до лінійних оптичних характеристик пристрою. Використання обраного вольтдинамічного режиму призводить до погіршення питомих характеристик пристрою - глибини затемнення й оберненості у разі освітлення. Показано, що у результаті близькості робочих потенціалів оксиднонікелевого та срібного електродів за затемнення й освітлення, напруга пристрою змінює полярність. Відзначено, що протягом усіх експериментів газовиділення на електродах пристрою не спостерігалось.


Індекс рубрикатора НБУВ: К942 + К967/968

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського