РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000721182<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kremenetskaya Ya. A. 
Approaches to modeling the channel of millіmeter range for mobile communication systems = Підходи до моделювання каналів у міліметровому діапазоні для систем мобільного зв'язку / Ya. A. Kremenetskaya // Зв'язок. - 2019. - № 6. - С. 24-28. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Розглянуто основні підходи до моделювання радіоканалів в міліметровому діапазоні. Ширина смуги в міліметровому діапазоні довжин хвиль становить значну частину невикористаного частотного спектра від 30 до 300 ГГц, який є важливим ресурсом для майбутніх систем бездротового зв'язку. Розвиток технологій в міліметровому діапазоні довжин хвиль є важливою ланкою в розвитку 5G (і наступних поколінь) в мобільного стільникового зв'язку, в "Інтернеті речей" і інших технологіях. Розробка математичних моделей радіосистем в діапазоні міліметрових хвиль являє собою тривале дослідження і засноване на принципах, які відрізняються від підходів моделювання в інших діапазонах довжин хвиль. Показано, що для вдосконалення моделей в довгостроковому розвитку майбутніх бездротових систем в міліметровому діапазоні, особливо для мобільної індустрії необхідні нові концепції розробки моделей, засновані на фундаментальних фізичних підходах. Проведено аналіз складових енергетичного бюджету радіолінії в міліметровому діапазоні. Показано, що для систем в діапазоні міліметрових хвиль характерні ефекти розсіювання, відображень, ймовірності блокування високі (низька дифракція), поглинання середовища, залежно поглинання від погодних умов і несучої частоти в міліметровому діапазоні (наявність вікон прозорості і піків поглинання), шум молекулярного поглинання. Запропоновано многолучевая модель радіоканалу в міліметровому діапазоні, яка враховує вплив молекулярного поглинання (переизлучения) в атмосфері і ефекти відображення сигналу в міських умовах. Показано, що рішення, засновані на посиленні за рахунок дифракції та відображень, можуть бути використані при розробці мобільних систем міліметрового діапазону для міського сценарію, що значно підвищить енергоефективність.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-012

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського