РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000716225<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Хода О. О. 
Оцінка координат східноєвропейських перманентних ГНСС-станцій в системі координат IGb08 для GPS-тижнів 1709-1933 / О. О. Хода // Кінематика і фізика небес. тіл. - 2019. - 35, № 1. - С. 70-80. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

З 7 жовтня 2012 р. по 28 січня 2017 р. (GPS-тижні 1709-1933) всі продукти Міжнародної ГНСС-служби (IGS) - точні ефемериди GPS- та ГЛОНАСС-супутників, координати та швидкості перманентних ГНСС-станцій тощо - базувалися на системі координат IGb08, оновленій реалізації IGS Міжнародної референсної земної системи координат ITRF2008. У Центрі аналізу ГНСС-даних ГАО ПАН України було оброблено спостереження ГНСС-супутників на перманентних станціях, розташованих в Україні та у Східній Європі, для вказаного періоду. Обробку було виконано за допомогою програмного комплексу "Bernese GNSS Software ver. 5.2" згідно із вимогами Європейської перманентної ГНСС-мережі (EPN), що діяли на той час. Загалом було оброблено спостереження на 232 ГНСС-станціях, зокрема на 201 українській станції, що належать таким операторам ГНСС-мереж: ГАО НАН України, НДІ геодезії і картографії, НУ "Львівська політехніка" ("Geo Terrace"), ПрАТ "Систем Солюшнс" ("System. NET"), компанія ТНТ ТЛІ ("TNT TPI GNSS Network"), Навігаційно-геодезичний центр ("НГЦлеї"), UA-EUPOS/ZAKPOS, ТОВ "НВК Європромсервіс" (EPS), Система координатно-часового і навігаційного забезпечення України (СКНЗУ), Харківський національний університет радіоелектроніки. Система координат IGb08 задавалася шляхом обмеження No-Net-Translation на координати станцій зі списку IGS Reference Frame. В результаті одержано оцінки координат ГНСС-станцій у системі координат IGb08 та оцінки зенітних тропосферних затримок для всіх станцій. Величини середньої повторюваності значень складових координат ГНСС-станцій для кожного тижня (характеристик точності одержаних добових і тижневих розв'язків) лежать у діапазонах: для північної та східної складових - від 0,5 мм до 1,6 мм (середні значення 0,99 мм та 1,01 мм відповідно), для висотної складовоїі від 2,2 мм до 5,4 мм (середнє 3,75 мм) з єдиним "викидом" в 6,91 мм для GPS-тижня 1759.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д88

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14258 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського