РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000714374<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Riabyi S. I. 
The significance of proteolytic activity of intestinal wall tissues for the sutured area healing under the conditions of anastomotic leakage development = Значення протеолітичної активності тканин кишкової стінки для загоєння зони з'єднання за умов розвитку неспроможності анастомозів / S. I. Riabyi // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2019. - 18, № 2. - С. 51-54. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Мета дослідження - вивчити вплив специфічних змін протеолітичної та фібринолітичної активностей тканин кишки безпосередньо в ділянці з'єднання на регенераторні властивості анастомозів за умов розвитку їх неспроможності. На моделі неспроможності кишкових швів у 72 експериментальних тварин досліджено зміни показників протеолізу, сумарної, неферментативної та ферментативної фібринолітичної активності з'єднаних тканин кишок. Встановлено, що підвищена фібринолітична та протеолітична активність тканин кишок може бути одним із механізмів порушення первинної (біологічної) герметичності лінії швів у ранні терміни (12 - 24 год). У пізніші терміни (24 - 72 год) надмірна активація ферментативного фібринолізу та деградації колагену поєднувалась з гістологічними ознаками надмірної нейтрофільної та плазмоцитарної інфільтрації, венозного повнокрів'я та крововиливів, що поширювалися на всі шари кишкової стінки. Така комбінація зростання деструктивних процесів з виснаженням систем захисту може бути в основі порушення регенерації зони з'єднання з виникненням неспроможності швів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського