РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000714031<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Plyatsuk L. D. 
Ecologically safe process for sulfo-aluminizing steel parts = Екологічно безпечний спосіб сульфоалітування сталевих деталей / L. D. Plyatsuk, V. B. Tarelnyk, Cz. Kundera, O. V. Radionov, O. Р. Gaponova // J. of Engineering Sciences. - 2018. - 5, № 1. - С. C16-C20. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Надане технічне рішення відноситься до галузі електрофізичної та електрохімічної обробки, зокрема, до елекгроерозійного легування (ЕЕЛ) поверхонь сталевих деталей алюмінієм (алітування) і сіркою (сульфідування) і може бути застосовано для обробки поверхонь термооброблених сталевих деталей, з метою підвищення їх твердості, зносостійкості, запобігання схоплюванню при терті і для поліпшення опору до атмосферної корозії. При алітуванні електроерозійним легуванням алюмінієвим електродом сталевих деталей з енергією розряду Wp = 0,52 - 6,8 Дж і продуктивністю 1,0 - 3,0 см<^>2 / хв перед ЕЕЛ алюмінієвим електродом на поверхню деталі, що підлягає алітуванню, наносять консистентну речовина, що містить сірку і алюмінієву пудру, після чого, не чекаючи висихання консистентної речовини, проводять процес алітування методом ЕЕЛ алюмінієвим електродом, причому, застосовують консистентну речовину з вмістом алюмінієвої пудри не більше 56 %. Проведено металографічний і дюрометричний аналіз особливостей поверхневих шарів вуглецевих сталей після одночасного алітування і сульфідування методом ЕЕЛ. Показано, що структура шару складається з трьох ділянок: "білого" шару, дифузійної зони й основного металу. Зі збільшенням енергії розряду зростають такі якісні параметри поверхневого шару, як товщина, мікротвердість "білого" шару і перехідної зони, шорсткість. Суцільність "білого" шару при всіх досліджених енергіях розряду Wp = 0,52; 2,60 і 6,80 Дж становить 100 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: К651.641,27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101239 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського