РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000712402<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

R. M L. Baker, Jr. 
A working hypothesis on the muon-decay time shortening and time = Робоча гіпотеза про скорочення періоду мюонного розпаду і час / R. M L. Baker, Jr. // Косм. наука і технологія. - 2019. - 25, № 3. - С. 60-77. - Бібліогр.: 41 назв. - англ.

Земна атмосфера пронизується космічними променями, що виходять із міжзоряного простору. Коли космічні промені стикаються з атмосферою Землі, вони розпадаються на мюони. Ці мюони також розпадаються з декількома різними режимами розпаду протягом точно виміряного часу (від шести до восьми значущих цифр). Мюони можуть бути представлені як годинник, який може працювати швидко або повільно. Проаналізовано робочу гіпотезу про те, що тривалість розпаду мюона, одержана в експериментах у 1946 - 2017 рр., яка має бути постійною, може поступово скорочуватися, можливо нерегулярно (включаючи паузи), приблизно з 2,330 мкс (1946 г.) до 2,202 мкс (1962 - 1963 рр.). Виникають питання щодо точності найостанніших проведених вимірювань; потрібно також провести точніші експерименти, щоб підтвердити або відкинути тенденцію поступового скорочення часу розпаду мюона. Зокрема, у період з 2007.0 по 2009.5 рр. більш точні вимірювання часу розпаду мюона показують зменшення видимого часу розпаду мюона приблизно на 13 пс в рік. Виявлено, що числовий тренд не є статистично значущим. Проте явне зменшення часу розпаду мюона не може бути абсолютно виключене відповідно до огляду представлених даних. Припущення про причини можливого скорочення часу розпаду мюона пов'язане з можливою зміною ходу годинника (швидкий або повільний годинник) у Всесвіті. Робоча гіпотеза полягає в тому, що власний час розпаду мюона не зменшується незначно у порівнянні з його власним годинником, але його явний час розпаду трохи зменшується у порівнянні з ходом годинників, пов'язаних з нашою Землею і/або нашого Всесвіту. Проведено аналіз декількоє опублікованих досліджень про нерівномірність часу в нашому Всесвіті. Запропоновано тезу, що деякі складні процеси або підсистеми, такі як розпад мюона, "рухаються" до свого власного, фіксованого "часу" або часового інтервалу, який не залежить від потоку "часу" в нашому Всесвіті. На підтримку цього припущення цитуються декілька опублікованих досліджень. Обговорено приклади застосування гіпотези можливої зміни швидкості часу в різних наукових задачах.


Індекс рубрикатора НБУВ: В382.904.120.36

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського