РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000711632<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ілів В. В. 
Підвищення міцності стінових будівельних матеріалів після просочення гідроізолювальними рідинами / В. В. Ілів, Я. В. Ілів // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 904. - С. 10-16. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено результати дослідження водопоглинання, міцності на стиск і згин, крайового кута змочування керамічних і цементно-піщаних матеріалів, просочених рідинами виробництва ЗДП "Кремнійполімер" і розробленими сумішами з водорозчинних рідин. Основними гідрофобними матеріалами виробництва ЗДП "Кремнійполімер" для отримання гідроізолювальних рідин (ГІР) є 136-157 М; ЕТС-32; АКОР-Б100. На основі ГКЖ-11Н і ГКЖ-11К розроблено експериментальні ГІР N 1 К, N 2 К, N 1 Н і N 2 Н. Керамічні стінові матеріали та цементно-піщані зразки, що моделюють мурувальний розчин, просочені дослідними сумішами (N 1 К, N 2 К, N 1 Н, N 2 Н), так як і AQUAFIN-F, володіють значно нижчим водопоглинанням, суттєво підвищується їх міцність на стиск і згин, у цьому випадку суттєво зростає крайовий кут змочування. Аналогічні результати отримано для ГІР ЕТС-32, АКОР Б-100, мікроемульсії 136-157М. Треба зазначити, що керамічні зразки після просочення володіють дещо нижчим водопоглинанням, дещо вищою міцністю на стиск і згин і суттєвішим зростанням крайового кута змочування у порівнянні з цементно-піщаними зразками. Із матеріалів виробництва ЗДП "Кремнійполімер" дещо кращі результати показали ЕТС-32 та АКОР Б-100 у порівнянні з мікроемульсією 136-157М. По периметру будівлі після заливання в попередньо висвердлені отвори ГІР створюється своєрідний армопояс за рахунок суттєвого підвищення міцності стінових матеріалів на стиск і згин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського