РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000710589<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кравченко М. Ф. 
Технологія пісочного печива з пектином / М. Ф. Кравченко, В. С. Михайлик, Н. Ю. Ярошенко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2018. - 24, № 2. - С. 232-237. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність використання пектину в технології пісочного печива. Проведено аналіз основних способів одержання пектину та використання його як харчової та дієтичної добавки. Науково обгрунтовано і розроблено технологію борошняних кондитерських виробів з пісочного тіста і пектину. Проведено дослідження органолептичних та фізико-хімічних показників пісочного печива і пектину. Визначено кислотність, вологість пектину і пісочного печива з пектином. Найкращий результат спостерігається за заміни 8 % пшеничного борошна на пектин від його початкової маси. Збільшився вміст таких основних компонентів: харчові волокна - у 8,46 разу, калію - 1,07 разу, магнію - 1,11 разу, натрію - 4,25 разу, заліза - 1,09 разу. Встановлено, що пектин практично не здійснює впливу на показники якості пісочного печива. Найбільшу комплексоутворюючу здатність мають низькоетерифіковані пектини, використання яких як харчових добавок обмежене у зв'язку з їх невисокою драглеутворюючою здатністю. Пектини одержують із різної рослинної сировини. Це порошки без запаху, від світло-кремового до коричневого кольору. Розраховано хімічний склад печива з використанням пектину. Визначено напрями збагачення продуктів харчування пектиновими речовинами. Наведено принципову технологічну схему виробництва пісочного печива з пектином.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського